St Paul Choral Society uit Malta – een van de meest vooraanstaande koren van het eiland – treedt op in de prachtige Sint Jacobskerk.

De St Paul Choral Society uit Malta – een van de meest vooraanstaande koren van het eiland – treedt op in de prachtige Sint Jacobskerk met een bijzonder en gratis toegankelijk concert. Onder leiding van Dr. Hugo Agius Muscat brengt het 60-koppige koor een gevarieerd programma van polyfone muziek, van de renaissance tot heden.

🎹 Uniek orgelduet op het Snetzler-orgel

Een zeldzaam uitgevoerd hoogtepunt van de avond is het Duet voor Orgel in C groot van Samuel Wesley (1766–1837). Deze driedelige compositie, van ca. 18 minuten, werd speciaal geschreven voor een Engels orgel zoals het historische Snetzler-orgel van de Sint Jacobskerk, met karakteristieke registers als de Sesquialtra en de Trompet.

Het duet wordt uitgevoerd door twee gerenommeerde organisten:

🎼 Prof. Elisabeth Conrad – vaste organist van de St Paul Choral Society

🎼 Dr. Hugo Agius Muscat – muzikaal directeur en internationaal erkend organist

📍 Locatie: Sint Jacobskerk

Zaterdag 30 augustus om 17.00 uur

🎫 Toegang: Gratis

Mis deze unieke muzikale ervaring niet – een krachtige combinatie van Engelse orgelkunst en Maltese koorklank op topniveau.